535 421 321

O nas

Centrum Stomatologii Bibice zostało założone w 2010 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą.

Lekarze Centrum Stomatologii Bibice to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy do swojego zawodu podchodzą z zamiłowaniem i pasją. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Nowoczesny sprzęt medyczny, który znajduje się w naszej przychodni oraz wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętnościami lekarzy pozwalają na nieograniczone możliwości precyzyjnej diagnozy i leczenia stomatologicznego naszych Pacjentów.
W celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pacjentom, przy zabiegach wykonywanych w naszej przychodni proponujemy znieczulenie tradycyjne lub nowoczesne, komputerowe znieczulenie The Wand.

Rzetelną i pełną diagnostykę stosujemy przy użyciu technik cyfrowych co pozwala znacznie zmniejszyć dawkę promieniowania rentgenowskiego.

Centrum Stomatologii Bibice to gabinet przyjazny dzieciom. Miła, rodzinna atmosfera i wykwalifikowany personel powodują, że leczeniu poddają się nawet trudni mali pacjenci. Każdy z naszych lekarzy posługuje się specjalnym językiem dostosowanym dla najmłodszych pacjentów, który w prosty i zrozumiały dla dziecka sposób pozwala opisać przebieg każdego zabiegu. Dzieci biorą czynny udział w procesie leczenia między innymi poprzez wybór kolorowych wypełnień stomatologicznych a po wizycie na każdego dzielnego małego pacjenta czeka nagroda – niespodzianka.

Szanując czas naszych pacjentów, przyjęcia w klinice zostały tak zorganizowane, aby pacjenci byli zawsze przyjmowani punktualnie o wyznaczonej godzinie.

Nasze gabinety są klimatyzowane, dostosowane dla osób niepełnosprawnych a przed budynkiem pozostaje do dyspozycji naszych pacjentów parking.

Staramy się aby każda wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. A największą nagrodą i satysfakcją dla nas jest uśmiech na twarzy naszych Pacjentów.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.

 

Google+